» 
» 
MHP Kesinleşen Milletvekili Adayları

MHP Kesinleşen Milletvekili Adayları

İşte il il MHP Kesinleşen Milletvekili Adayları

ADANA           1          MEVLÜT KARAKAYA         

ADANA           2          MUHARREM VARLI

ADANA           3          SEYFETTİN YILMAZ

ADANA           4          ABDULKADİR YUVALI       

ADANA           5          ALİ AYDIN    

ADANA           6          ALİ DEMİR   

ADANA           7          DEMET ÇARDAK   

ADANA           8          SİNAN GÜL 

ADANA           9          MEHMET ALİ ARSLAN      

ADANA           10        ADEM GÜNDOĞAN

ADANA           11        NESLİHAN UZUN   

ADANA           12        İSA AYANOĞLU     

ADANA           13        AYLA EMRAHOĞLU

ADANA           14        BURAK YİĞENOĞLU

ADIYAMAN    1          RECEP KILIÇ

ADIYAMAN    2          EMİN ACAR 

ADIYAMAN    3          REMZİYE YAVUZ   

ADIYAMAN    4          AHMET KARA

AFYON           1          MEHMET PARSAK 

AFYON           2          AZİZ ASLAN

AFYON           3          FATİH ÇETİNKAYA

AFYON           4          İSMAİL ELİBOL       

AFYON           5          ABDİL DEMİRAL

AĞRI   1          MUSTAFA ÖRÜ      

AĞRI   2          BİLAL YAŞAR          

AĞRI   3          MURAT ÇİFTÇİ       

AĞRI   4          MEHMET YILDIRIM

AMASYA        1          MEHMET SARI       

AMASYA        2          SADIK ASLAN         

AMASYA        3          TURAN GÜRDOĞAN

ANKARA (1)   1          YILDIRIM TUĞRUL TÜRKEŞ        

ANKARA (1)   2          ZÜHAL TOPÇU       

ANKARA (1)   3          MUSTAFA ERDEM 

ANKARA (1)   4          ERKAN HABERAL  

ANKARA (1)   5          NEVZAT AYPEK     

ANKARA (1)   6          BİRCAN AKYILDIZ  

ANKARA (1)   7          SULTAN GÜNDÜZ 

ANKARA (1)   8          AYŞE SİBEL ERSOY         

ANKARA (1)   9          İBRAHİM ÇİFTÇİ     

ANKARA (1)   10        AYTAÇ ÖZEL

ANKARA (1)   11        ESİN GÜREL

ANKARA (1)   12        ŞENER BEŞİROĞLU         

ANKARA (1)   13        ŞAHİN ÖNALAN     

ANKARA (1)   14        UMUTCAN GÜNER KAYA

ANKARA (1)   15        ALİ KELEŞ   

ANKARA (1)   16        ÜLKÜ GÖK GÜVEN

ANKARA (1)   17        PINAR GÜNSEVEN GÜLSOY      

ANKARA (1)   18        İBRAHİM KUŞ


ANKARA (2)   1          ŞEFKAT ÇETİN       

ANKARA (2)   2          MUSTAFA MİT        

ANKARA (2)   3          HAMİT AYANOĞLU

ANKARA (2)   4          YAŞAR YILDIRIM   

ANKARA (2)   5          MEHMET DAMAR  

ANKARA (2)   6          GÜL GÜLSER KILIÇARSLAN       

ANKARA (2)   7          MEHMET ALİ TANRIVERD��

ANKARA (2)   8          ALPARSLAN SUCU

ANKARA (2)   9          TAYFUN ÜNAL       

ANKARA (2)   10        MELTEM HATİCE ULUÇ   

ANKARA (2)   11        HİKMET DURGUT  

ANKARA (2)   12        TÜMER ZEYTİN      

ANKARA (2)   13        FATİH GÖZÜM       

ANKARA (2)   14        BAYRAMALİ TEMİZER

ANTALYA       1          MEHMET GÜNAL   

ANTALYA       2          AHMET SELİM YURDAKUL          

ANTALYA       3          TARKAN AKILLI      

ANTALYA       4          ADEM USLU

ANTALYA       5          CAFER UYAR         

ANTALYA       6          CENGİZHAN GÖKÖZ        

ANTALYA       7          TOLGA ALICI

ANTALYA       8          GÖKHAN KURŞUNLU       

ANTALYA       9          METİN ÖZKAN        

ANTALYA       10        MUSTAFA ALPEREN EROL         

ANTALYA       11        NEŞE GÜL   

ANTALYA       12        HASAN BÖLÜCEK 

ANTALYA       13        GÜRAY PARLAK    

ANTALYA       14        TURGUT BUCAK

ARTVİN          1          MUHAMMET ALTUNAL     

ARTVİN          2          RAFET ABAY

AYDIN 1          ALİ UZUNIRMAK    

AYDIN 2          HAYRİ GÜLEÇ        

AYDIN 3          HÜSEYİN KARAGÖZ         

AYDIN 4          DENİZ DEPBOYLU 

AYDIN 5          FEVZİ KÖSE

AYDIN 6          HİLMİ BOLATOĞLU

AYDIN 7          KADRİ DÜLGER

BALIKESİR    1          İSMAİL OK   

BALIKESİR    2          RECEP ÇETİN        

BALIKESİR    3          RAFET ÇETİNEL    

BALIKESİR    4          MEHMET DURAN  

BALIKESİR    5          ADNAN ÇELEBİ      

BALIKESİR    6          MEHMET AĞAR     

BALIKESİR    7          TUNCAY KILIÇ        

BALIKESİR    8          KEMAL GİRGİN

BİLECİK         1          BAHATTİN ŞEKER 

BİLECİK         2          HÜSEYİN ŞENSOY

BİNGÖL         1          HASAN KIZILBOĞA

BİNGÖL         2          RAGIP TÜMEN       

BİNGÖL         3          MUHİTTİN SATIK

BİTLİS 1          METİN TAŞDEMİR 

BİTLİS 2          ARİF ÖZER  

BİTLİS 3          MELİHŞAH BUDAK

BOLU  1          ŞÜKRÜ GÜLEZ

BURDUR       1          ALPARSLAN AHMET DURSUN   

BURDUR       2          ALİ İSRA GÜNGÖR

BURDUR       3          METİN IŞILDAR

BURSA           1          İSMET BÜYÜKATAMAN    

BURSA           2          KADİR KOÇDEMİR

BURSA           3          TEVFİK TOPÇU      

BURSA           4          FEVZİ ZIRHLIOĞLU

BURSA           5          FİKRET FİDAN        

BURSA           6          HASAN TOKTAŞ    

BURSA           7          ALİ HAYRİ OZAN    

BURSA           8          YÜKSEL SELÇUK TÜRKOĞLU    

BURSA           9          HATİCE DENİZ       

BURSA           10        ÇETİN ELMAS        

BURSA           11        YUSUF TURAN       

BURSA           12        GÜLTEN KAVUT SÜRÜCÜ

BURSA           13        TİMUR ÖZDEMİR   

BURSA           14        ZAFER KARAKILIÇ 

BURSA           15        YÜKSEL OKUMUŞ 

BURSA           16        LEVENT ÇELİK       

BURSA           17        ENGİN ER   

BURSA           18        SAKİN KÖSEOĞLU

ÇANAKKALE 1          İBRAHİM KÜRŞAT TUNA  

ÇANAKKALE 2          ENVER KOÇ

ÇANAKKALE 3          SERDAR CAN         

ÇANAKKALE 4          GÜNAY UÇAR

ÇANKIRI        1          RECEP DUMANLI  

ÇANKIRI        2          FEHMİ BÖLÜKBAŞI

ÇORUM         1          VAHİT KAYRICI      

ÇORUM         2          AYBÜKE TOPÇUBAŞI EKİCİ        

ÇORUM         3          SAMİ ÇAM   

ÇORUM         4          ALİ AKCAN

DENİZLİ         1          EMİN HALUK AYHAN        

DENİZLİ         2          CAFER BİRTÜRK   

DENİZLİ         3          ÜMİT BAHTİYAR    

DENİZLİ         4          İSMAİL YARIMCA   

DENİZLİ         5          ZAFER KAPLAN     

DENİZLİ         6          MEHMET FEVZİ YENİÇERİ

DENİZLİ         7          ŞULE TÜRKASLAN

DİYARBAKIR 1          MEHMET TEYYAR KARAKOÇ     

DİYARBAKIR 2          AYŞE ÖNEN

DİYARBAKIR 3          FEVZİ YİĞİTKAN    

DİYARBAKIR 4          HASAN ÖZMEN      

DİYARBAKIR 6          RECEP DONAT      

DİYARBAKIR 7          MEHMET İDRİS      

DİYARBAKIR 8          ÖMER BOZKAYA   

DİYARBAKIR 9          ŞEYHMUS BİLİCİ   

DİYARBAKIR 10        MEHMET İÇLİ

EDİRNE         1          GÜRSEL ŞİMŞEK   

EDİRNE         2          ŞENNUR YILDIRIM

ELAZIĞ          1          YAVUZ TEMİZER   

ELAZIĞ          2          ABDURRAHMAN KIZGIN  

ELAZIĞ          3          MESUT AKSAN      

ELAZIĞ          4          MEHMET KARACA

ERZİNCAN    1          ÜMİT ÖZKÖR          

ERZİNCAN    2          MUTLU ÖZDEMİR  


ERZURUM     1          KAMİL AYDIN          

ERZURUM     2          ERTÜRK ÇİMEN     

ERZURUM     3          ZEKAİ KAYA

ERZURUM     4          SEYFULLAH HIZARCI       

ERZURUM     5          ÖMER DURUR       

ERZURUM     6          GÖKHAN ARSLAN

ESKİŞEHİR    1          RUHSAR DEMİREL

ESKİŞEHİR    2          KAYIHAN ÇAĞLAR

ESKİŞEHİR    3          MUSTAFA KEMAL TEKİN 

ESKİŞEHİR    4          EMİNE EDİZGİL      

ESKİŞEHİR    5          TİMUR FARUK YATMAZ   

ESKİŞEHİR    6          AHMET MUHAMMED HIZLAN

GAZİANTEP  1          ÜMİT ÖZDAĞ          

GAZİANTEP  2          ERTUĞRUL TOLGA ORHAN        

GAZİANTEP  3          SERVET DEMİR     

GAZİANTEP  4          FEVZİ KOÇOĞLU   

GAZİANTEP  5          SERMET ATAY       

GAZİANTEP  6          HÜSEYİN CÜNEYT AYATA

GAZİANTEP  7          ÖMER OĞUZ          

GAZİANTEP  8          KENAN ÇAKIR        

GAZİANTEP  9          MEHMET DEMİR    

GAZİANTEP  10        ÖMER YILMAZ       

GAZİANTEP  11        MEZİNE SIRAKAYA

GAZİANTEP  12        SERDAR ÖNEL

GİRESUN      1          ORHAN ERZURUM

GİRESUN      2          ALİ KARADENİZ     

GİRESUN      3          BORA KILIÇ 

GİRESUN      4          HASAN YILMAZ

GÜMÜŞHANE           1          MUSTAFA CANLI   

GÜMÜŞHANE           2          HACI MURAT BAL

HAKKARİ       1          MEHMET AYHAN GÜNAYDIN     

HAKKARİ       2          ALİ KURTULUŞ ÖNCÜL    

HAKKARİ       3          BARIŞ CENGİZBAY

HATAY           1          ADNAN ŞEFİK ÇİRKİN      

HATAY           2          CELALETTİN YAVUZ         

HATAY           3          METE ASLAN          

HATAY           4          MEHMET AKİF TERZİ        

HATAY           5          İBRAHİM GÜL         

HATAY           6          HÜSEYİN BAĞRIYANIK    

HATAY           7          MEHMET BİÇER    

HATAY           8          FERHAT KÜÇÜKLER         

HATAY           9          SIDIKA DİLAVER ERYILMAZ        

HATAY           10        ALPARSLAN ATEŞ

ISPARTA        1          NURİ OKUTAN       

ISPARTA        2          HÜSEYİN AVNİ BIÇAKLI   

ISPARTA        3          AHMET ZİYA NUHOĞLU

MERSİN         1          OKTAY ÖZTÜRK    

MERSİN         2          BAKİ ŞİMŞEK          

MERSİN         3          ALİ ÖZ          

MERSİN         4          MEHMET KARA      

MERSİN         5          TOLGA ARSLAN     

MERSİN         6          GÜRCAN KASAP   

MERSİN         7          ALİ YÜCELEN         

MERSİN         8          NİHAT ÖZEN

MERSİN         9          MEHMET ALİ GÖKMEN    

MERSİN         10        ALİ RIZA BOZKURT

MERSİN         11        ÖZGÜR ÖZCAN

İSTANBUL1   1          EDİP SEMİH YALÇIN         

İSTANBUL1   2          İZZET ULVİ YÖNTER         

İSTANBUL1   3          UYGAR SUPHİ AKTAN      

İSTANBUL1   4          AHMET TURGUT   

İSTANBUL1   5          ALPER ÇAĞRI YILMAZ     

İSTANBUL1   6          MEHMET KILIÇ       

İSTANBUL1   7          MEHMET HANEFİ BOSTAN         

İSTANBUL1   8          BAYBORA CİHAN KAHVECİ        

İSTANBUL1   9          RASİM ACAR          

İSTANBUL1   10        NİHAL AĞCA

İSTANBUL1   11        SABRİ ŞENEL         

İSTANBUL1   12        ALPER KAAN BORAN       

İSTANBUL1   13        DURSUN ÇOLAK   

İSTANBUL1   14        ZEKİ BULUT

İSTANBUL1   15        İSMAİL HAKKI ALTUN       

İSTANBUL1   16        UMUR ARIKAN       

İSTANBUL1   17        BÜLENT BUZ

İSTANBUL1   18        ABDULLAH AKKAYA         

İSTANBUL1   19        AHMET ŞAHİN        

İSTANBUL1   20        HASAN TÜFEKÇİ   

İSTANBUL1   21        İSMET KOÇAK        

İSTANBUL1   22        REZZA NESLİHAN VURAL BALCI

İSTANBUL1   23        SEMA BARLIN        

İSTANBUL1   24        AYDIN İŞKUR         

İSTANBUL1   25        BAHRİ BİLALOĞLU

İSTANBUL1   26        ASLI ERGÜN

İSTANBUL1   27        ÖMER FARUK EKŞİ

İSTANBUL1   28        FATİH ERYILMAZ   

İSTANBUL1   29        BAŞAR ÜNAL          

İSTANBUL1   30        EKREM DÜZGÜN   

İSTANBUL1   31        EMİNE SAADET KARLIBEL

İSTANBUL2   1          EKMELEDDİN MEHMET İHSANOĞLU   

İSTANBUL2   2          CELAL ADAN

İSTANBUL2   3          MURAT BAŞESGİOĞLU   

İSTANBUL2   4          ABDUL AHAT ANDİCAN    

İSTANBUL2   5          ÖZCAN PEHLİVANOĞLU  

İSTANBUL2   6          MEHMET ASLAN    

İSTANBUL2   7          BAŞBUĞ PINARBAŞI        

İSTANBUL2   8          ESRA SELİMOĞLU ŞENGÜL       

İSTANBUL2   9          FETİ YILDIZ 

İSTANBUL2   10        FÜSUN KAYAN ARDAMAN

İSTANBUL2   11        GÜLRU VARDAR   

İSTANBUL2   12        AHMET ÖZYÜREK 

İSTANBUL2   13        ALİ DERİNDAĞ       

İSTANBUL2   14        MAHMUT MERT ERSİN    

İSTANBUL2   15        ALAADDİN ULUDAĞ          

İSTANBUL2   16        MUHAMMET EMİN ÖZKURT       

İSTANBUL2   17        CAN ALİ AKSU        

İSTANBUL2   18        NURETTİN ATALAY

İSTANBUL2   19        NURHAN TOĞUÇ  

İSTANBUL2   20        FETİH AHMET ALPASLAN

İSTANBUL2   21        OSMAN BÜYÜKKAYA       

İSTANBUL2   22        SEVGİ VARDARLI İNAL     

İSTANBUL2   23        MESUT CAN PAKOVA      

İSTANBUL2   24        OSMAN KAYGI       

İSTANBUL2   25        METİN KILIÇ

İSTANBUL2   26        MUSTAFA YILMAZ

İSTANBUL3   1          MERAL AKŞENER 

İSTANBUL3   2          ATİLA KAYA

İSTANBUL3   3          İSMAİL FARUK AKSU        

İSTANBUL3   4          ARZU ERDEM        

İSTANBUL3   5          FUAT ÇAKIROĞLU

İSTANBUL3   6          MEHMET MÜFTÜOĞLU    

İSTANBUL3   7          ERDEM KARAKOÇ

İSTANBUL3   8          MURAT TÜRKMEN

İSTANBUL3   9          HAYATİ ARKAZ      

İSTANBUL3   10        AYŞE BIÇAK

İSTANBUL3   11        ALPASLAN ALPASLAN AKARSU 

İSTANBUL3   12        AHMET SAVAŞ ÇOLAK     

İSTANBUL3   13        BAHATTİN ŞENGÜL

İSTANBUL3   14        IŞIL DAMLA ŞENER YAMANER   

İSTANBUL3   15        FAZLI YURDABAK  

İSTANBUL3   16        VOLKAN YILMAZ    

İSTANBUL3   17        HALİT TUNA

İSTANBUL3   18        CELAL KARAPINAR

İSTANBUL3   19        İSA İLYASOĞLU     

İSTANBUL3   20        GÖKHAN YAMANER         

İSTANBUL3   21        MESUT YILDIRIM   

İSTANBUL3   22        TAHİR PAK  

İSTANBUL3   23        HAKAN ÇORAK      

İSTANBUL3   24        BÜNYAMİN ÇİFTÇİ

İSTANBUL3   25        AYTEKİN HORASAN         

İSTANBUL3   26        SEVİNÇ GÜMÜŞ    

İSTANBUL3   27        SERDAR ÖKTEM   

İSTANBUL3   28        DİDEM KARATAŞ   

İSTANBUL3   29        KAMİL AKSU

İSTANBUL3   30        EKREM SARISOY  

İSTANBUL3   31        MERRİN HASİPOĞLU

İZMİR1           1          OKTAY VURAL       

İZMİR1           2          ASLAN SAVAŞAN  

İZMİR1           3          SENEM KILIÇ          

İZMİR1           4          RECEP KÖK

İZMİR1           5          SALAHATTİN ŞAHİN          

İZMİR1           6          FİGEN TOSUNOR  

İZMİR1           7          ALİ ONAR    

İZMİR1           8          HALİT DALGIÇ        

İZMİR1           9          HASAN ZEREK       

İZMİR1           10        NACİ DÜZ    

İZMİR1           11        DOĞAN VAROL      

İZMİR1           12        HÜSNÜ GÜRKAN SEÇKİNER      

İZMİR1           13        LÜTFİ KILIÇ

İZMİR2           1          AHMET KENAN TANRIKULU       

İZMİR2           2          MURAT KOÇ

İZMİR2           3          SÜEDA NESLİHAN ÇELİK 

İZMİR2           4          MURAT TAŞER      

İZMİR2           5          YALÇIN KOÇYİĞİT 

İZMİR2           6          HATİCE BÖLÜK      

İZMİR2           7          SERDAR MERSİN  

İZMİR2           8          MEHMET SALİH KADIOĞLU        

İZMİR2           9          TAŞKIN IŞIK

İZMİR2           10        RECEP AKAN         

İZMİR2           11        SUAVİ TUNCAY      

İZMİR2           12        NURİ ÇİFTÇİ

İZMİR2           13        TAHSİN KAYA

KARS  1          TANER GÖKÇE      

KARS  2          MUHARREM YILDIZ

KARS  3          YAŞAR AĞSU

KASTAMONU           1          EMİN ÇINAR

KASTAMONU           2          HAYATİ HAMZAOĞLU       

KASTAMONU           3          HAKAN ÇETİN

KAYSERİ       1          YUSUF HALAÇOĞLU        

KAYSERİ       2          ALİ KİLCİ      

KAYSERİ       3          SÜLEYMAN KORKMAZ     

KAYSERİ       4          MUSTAFA ALKAN  

KAYSERİ       5          METİN SOYLU        

KAYSERİ       6          MEHMET ÖZMEN  

KAYSERİ       7          ESER TÜRKİSTANLI SAKA

KAYSERİ       8          METE TAŞTAN       

KAYSERİ       9          SEVİM KOÇYİĞİT

KIRKLARELİ  1          DERYA BULUT       

KIRKLARELİ  2          AYDIN ÇETİNER    

KIRKLARELİ  3          GÖKSEL OKUMUŞ

KIRŞEHİR      1          CEMİL YILDIRIM TÜRK     

KIRŞEHİR      2          MUSTAFA ERKAL

KOCAELİ       1          SAFFET SANCAKLI

KOCAELİ       2          LÜTFÜ TÜRKKAN  

KOCAELİ       3          HİLAL ELMAS         

KOCAELİ       4          RIZA AĞDAĞ

KOCAELİ       5          RUHİ ÇAVDAR       

KOCAELİ       6          KEMAL KÖSE         

KOCAELİ       7          NURDOĞAN KAÇAR         

KOCAELİ       8          İLHAN TAN  

KOCAELİ       9          SÜLEYMAN PEKİN

KOCAELİ       10        DİJLE AKIN  

KOCAELİ       11        AHMET YEŞİL

KONYA          1          MUSTAFA KALAYCI

KONYA          2          MUSTAFA SAİT GÖNEN   

KONYA          3          SÜLEYMAN ŞENOL

KONYA          4          HÜSEYİN OPRUKÇU        

KONYA          5          SEVİL SARGIN       

KONYA          6          ZÜHAL EKİCİ

KONYA          7          ALPER GEDİK        

KONYA          8          BULDUK ÖZDEMİR

KONYA          9          FARUK SONKAYA 

KONYA          10        HALİL AYHAN         

KONYA          11        ŞÜKRÜ PORTAKAL

KONYA          12        HALİL AÇIL  

KONYA          13        OSMAN NURİ ATÇEKEN  

KONYA          14        TEMMUZ ŞEMİN

KÜTAHYA      1          ALİM IŞIK     

KÜTAHYA      2          HÜSEYİN BALİ        

KÜTAHYA      3          ÖNDER KICIROĞLU          

KÜTAHYA      4          EROL ALPERTÜRK

MALATYA      1          ARİF YILDIZ 

MALATYA      2          HAKAN YILMAZ      

MALATYA      3          GÜZÜN KOÇAK      

MALATYA      4          ÜBEYT AKÇİN        

MALATYA      5          HAKAN KALKAN     

MALATYA      6          MEHMET ALİ ÖZPOLAT

MANİSA         1          ERKAN AKÇAY       

MANİSA         2          ZEYNEL BALKIZ     

MANİSA         3          HASAN ERYILMAZ 

MANİSA         4          YAŞAR COŞKUN   

MANİSA         5          MEHMET MEMİŞ   

MANİSA         6          OSMAN OKTAY      

MANİSA         7          MEHMET CEM ÇÖLLÜ      

MANİSA         8          GALİP KARAGÖZLER       

MANİSA         9          CEMAL MURAT ERİM

KAHRAMANMARAŞ 1          FAHRETTİN OĞUZ TOR   

KAHRAMANMARAŞ 2          SEFER AYCAN       

KAHRAMANMARAŞ 3          HACI MUSTAFA TOMBULOĞLU 

KAHRAMANMARAŞ 4          EJDER ORUÇ         

KAHRAMANMARAŞ 5          FEHMİ KİRAZ          

KAHRAMANMARAŞ 6          FARUK ATLI

KAHRAMANMARAŞ 7          ŞULE ARIKAN         

KAHRAMANMARAŞ 8          HASAN SEYİTHANOĞLU

MARDİN         1          FİKRİ YAZAN

MARDİN         2          DURAMETTİN MENGÜÇ  

MARDİN         3          ERKAN AYDIN        

MARDİN         4          HAYATİ ÜNAL         

MARDİN         5          ERCAN BÜKÜLMEZ

MARDİN         6          TAYFUN TOPAK

MUĞLA          1          MEHMET ERDOĞAN        

MUĞLA          2          PEYAMİ CİNAS       

MUĞLA          3          ASIM BAŞARAN     

MUĞLA          4          RAMAZAN KIVRAK

MUĞLA          5          FERAT YÜKSEL     

MUĞLA          6          ARİF ZİYA KELOĞLU

MUŞ   1          ABDURRAHMAN GÜMÜŞ

MUŞ   2          TARKAN DEDE       

MUŞ   3          FATMA YILDIRIM

NEVŞEHİR    1          MEHMET VAROL   

NEVŞEHİR    2          SAİT YÜKSEL         

NEVŞEHİR    3          MUSTAFA UĞUR

NİĞDE            1          VEDAT BAYRAM    

NİĞDE            2          MURAT IŞIKLI         

NİĞDE            3          HAKAN ER

ORDU 1          CEMAL ENGİNYURT         

ORDU 2          MURAT KAÇAK      

ORDU 3          HAKAN YAKIŞAN   

ORDU 4          ALİ İHSAN AYDIN   

ORDU 5          FARUK KÜTÜK

RİZE   1          OSMAN CEM KAZMAZ     

RİZE   2          ÖMER ÖKTEN        

RİZE   3          EROL KABAOĞLU

SAKARYA      1          ZİHNİ AÇBA 

SAKARYA      2          ORHAN ÜNVER     

SAKARYA      3          ALİ RIZA ACARTÜRK        

SAKARYA      4          HÜSAMETTİN ATASEVER

SAKARYA      5          İSMAİL KAMİL DOĞANCI  

SAKARYA      6          GÖKHAN TAŞDEVİREN    

SAKARYA      7          SERDAR ÇAKAN


SAMSUN       1          ERHAN USTA         

SAMSUN       2          HÜSEYİN EDİS       

SAMSUN       3          AKIN ÜNER 

SAMSUN       4          MUSTAFA KESKİN 

SAMSUN       5          PINAR KILINÇ         

SAMSUN       6          OSMAN TEBER      

SAMSUN       7          KEMAL BOSTANCI

SAMSUN       8          MEHMET AYHAN ACAR   

SAMSUN       9          AYTEN BAŞKAN YÜKSEL

SİİRT  1          ABDULLAH BAYRAM        

SİİRT  2          BEŞİR SEVİNÇ       

SİİRT  3          ERHAN ÖZGEN

SİNOP            1          MUSTAFA MEFTUN ÇAĞLAR      

SİNOP            2          RAHMİ ÖZTÜRK

SİVAS 1          CELAL DAĞGEZ     

SİVAS 2          OĞUZ ÖZDEMİR    

SİVAS 3          MUAMMER DEMİRCİ        

SİVAS 4          HAMİT ÖZKAN        

SİVAS 5          KADİR EĞRİ

TEKİRDAĞ    1          BÜLENT BELEN     

TEKİRDAĞ    2          HAKAN ÖZGÜL      

TEKİRDAĞ    3          KAMİL GÜNAY        

TEKİRDAĞ    4          ARİF YALÇIN

TEKİRDAĞ    5          İSMET FIÇICI

TEKİRDAĞ    6          MUHAMMER VAROL

TOKAT           1          ABDURRAHMAN BAŞKAN

TOKAT           2          HÜSEYİN ERKAN İKİKAT  

TOKAT           3          YÜCEL BULUT        

TOKAT           4          MUSTAFA AFŞİN ÜNVERDİ         

TOKAT           5          KÜBRA SEVER TAŞKIRAN


TRABZON      1          KORAY AYDIN        

TRABZON      2          YAVUZ AYDIN        

TRABZON      3          HÜSEYİN ÖRS       

TRABZON      4          HASAN AKYÜZ       

TRABZON      5          HASAN SUİÇMEZ  

TRABZON      6          HİKMET YILMAZ


TUNCELİ        1          NAMIK DURSUN    

TUNCELİ        2          HIDIR BUDAK

ŞANLIURFA   1          İBRAHİM ÖZYAVUZ

ŞANLIURFA   2          İSMAİL BAĞIŞ         

ŞANLIURFA   3          MEHMET AYHAN   

ŞANLIURFA   4          MEHMET AKDENİZ

ŞANLIURFA   5          MUSTAFA ÇİFTÇİ  

ŞANLIURFA   6          MURAT KAÇAK      

ŞANLIURFA   7          İSMAİL AKBULUT   

ŞANLIURFA   8          ŞERMİN ATAŞ        

ŞANLIURFA   9          İSMAİL TAŞ 

ŞANLIURFA   10        ÖMER ÇAĞLAR YILMAZ   

ŞANLIURFA   11        MAHMUT SUBAŞI  

ŞANLIURFA   12        MUSTAFA REMZİ KARATAŞ

UŞAK  1          DURMUŞ YILMAZ  

UŞAK  2          GÖKHAN ÖZOĞUL

UŞAK  3          MUHAMMET GÜR

VAN    1          GÜLTEKİN ÇAVUŞOĞLU  

VAN    2          YAVUZ SELİM ÇAMUŞCU

VAN    3          NECDET ÖZTÜRKÇÜ        

VAN    4          ÜMİT AKDAĞ          

VAN    5          MUSTAFA ALKOÇ  

VAN    6          CENGİZ ÇETİNÖZ  

VAN    7          EBRU BERKÖZ KARACA  

VAN    8          ÖMER KURTBEYOĞLU

YOZGAT        1          SADİR DURMAZ     

YOZGAT        2          MEHMET ALİ ÇAKIR          

YOZGAT        3          SEYİT YÜCEL         

YOZGAT        4          YUSUF MERTOĞLU

ZONGULDAK            1          ZEKİ ÇAKAN

ZONGULDAK            2          YAVUZ ERKMEN    

ZONGULDAK            3          AHMET EMRE BAYRAMOĞLU    

ZONGULDAK            4          ŞEYMA ELMAS SONGÜR

ZONGULDAK            5          MERAL DEMİRBAŞ

AKSARAY      1          TURAN YALDIR      

AKSARAY      2          MUSTAFA TUĞRUL KARACAER 

AKSARAY      3          KILIÇASLAN EKİN

BAYBURT      1          KARABEY KADRİ KARAOĞLU     

BAYBURT      2          TAMER KAYAALP

KARAMAN     1          MEHMET URAL      

KARAMAN     2          MEHMET ALAGÖZ

KIRIKKALE    1          SEYİT AHMET GÖÇER     

KIRIKKALE    2          HALİL ÖZTÜRK       

KIRIKKALE    3          MERİH KARAYOL

BATMAN        1          TURAN AYTEK ÖNALP     

BATMAN        2          EDİP AÇIK   

BATMAN        3          SAMİ BİÇER

BATMAN        4          CEMİL GÜZEL

ŞIRNAK          1          MEHMET DUYGULU         

ŞIRNAK          2          NİZAR ZEYREK      

ŞIRNAK          3          SULTAN SEMRA ARSLAN

ŞIRNAK          4          GÜNDÜZ ÖKTEN

BARTIN          1          SEZAİ BİLGİN         

BARTIN          2          ORHAN ÖLÇEK

ARDAHAN     1          BÜLENT ULUTAŞ   

ARDAHAN     2          ÖMER TEKOĞULLARI

IĞDIR 1          İSA YAŞAR TEZEL 

IĞDIR 2          SEFER KARAKOYUNLU

YALOVA         1          ÜNLEM ÜSTEL       

YALOVA         2          AHMET GENÇTÜRK

KARABÜK      1          DURMUŞ YALÇIN  

KARABÜK      2          AYHAN AKBAŞ

KİLİS   1          MUSTAFA YÜN      

KİLİS   2          MEHMET EMİN ERTUĞRUL

OSMANİYE    1          Devlet Bahçeli  

OSMANİYE    2          RUHİ ERSOY          

OSMANİYE    3          ELİF LOĞOĞLU      

OSMANİYE    4          MEHMET VURAL

DÜZCE           1          ABDULLAH DANIŞMAZ     

DÜZCE           2          SUAT KONUK         

DÜZCE           3          DEMET GÜNDAY

7 Nisan 2015 Salı 19:00
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

YORUMLAR (0)

Bu içeriğe henüz yorum yapılmadı.

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *

ÇOK OKUNAN HABERLER