» 
» 
Kastamonu Milletvekili Adayları

YORUMLAR (3)

Salim Kırcıoğlu :
KASTAMONU MİLLETVEKİLLERİ İŞE YARAMAMIŞ OLABİLİR AMA İLLADA İSTİKRAR. İLLA DA BAŞKANLIK.İLLA DA BAŞKANLIK. KOALİSYON OLURSA BUGÜNLERİ ARARSINIZ İYİ DÜŞÜNÜN. KENDİNİZDEN ÇOK ÜLKENİZİ VE İSLAM ALEMİNİ DÜŞÜNÜN. HİÇBİR ÜLKE DÜNYADAN BAĞIMSIZ HAREKET EDEMİYOR. GÜÇLÜ OLMAK LAZIM. VAGON DEĞİL LOKOMOTİF OLMAMIZ LAZIM. UYANIK OLALIM.
30.03.2015 19:23
Vehbi Türkoğlu :
en doğrusunu sen ve ben bilirim bu seçimde parti proğramları, parti proğramlarının vaadleriyle çelişip çelişmediği vs. en önemli seçimin bayram havasında geçmesi dileğiyle ne güzel olur her parti propagandasını sanatçılar eşliğinde yapsa, doğumuz-batımız-kuzeyimiz ve güneyimiz bölgesine göre sanatçısını seçerek seçim atmosferisini gülerek yaşasa.
08.04.2015 09:03
Şenol Yirmibeş :
Kastamonluları hayretle izliyorum. Türkiyede bütün şehirler oto yolla birbirine bağlanırken karabük kastamonu yolu içler acısı. Kastamonu ne hikmetse hep geri kalmış ve birinci derece yatırım teşvik inde bir türlü yer alamamış . doğudaki illerle karşılaştırma yapıldığında ne kadar geri kaldığımız ortaya çıkacak. SİZLERİN ÖNÜNDE seçim var ona göre oyunuzu kullanın .
10.04.2015 15:45

YORUM YAZIN

* Tüm alanlar zorunludur.
: *
: *
: *
Doğrulama : *
İletişim