» 
» 
İzmir 2.Bölge Adayı 'Necip NASIR' milletvekili.tv ye konuştu..

İzmir 2.Bölge Adayı 'Necip NASIR' milletvekili.tv ye konuştu..

Ak Parti İzmir 2.Bölge Adayı Necip Nasır, 24 Haziran seçimleri öncesi milletvekili.tv ye değerlendirmelerde bulundu.

 

Adaylık süreciniz ile ilgili bize bilgi verebilir misiniz?

Yıllardır İzmir'in iş ve ticaret hayatının içindeyim, kentin sorunlarını çok iyi biliyorum. İzmir’i karış karış gezerek halkın sorunlarını ve beklentilerini dinliyoruz. 24 Haziran'dan sonra sorunların çözümü için köprü rolü üstleneceğim.


27. Dönem Milletvekili olduğunuz takdirde hedef ve projeleriniz nelerdir?

Milletvekili seçildikten sonra kentin gerçek potansiyelini ortaya çıkaracak çözümleri yaşama geçirebilmek için ayrı bir ofis açacağım. Çocukluğumdan bu yana İzmir'deyim. Bütün hayatım İzmir'de geçti. Burada para kazanıyorum ve yatırım yapıyorum. Kente olan vefa borcumu ödemek için var gücümle çalışacağım. İzmir'in kaybedecek vakti olmadığını düşünüyorum. AK Parti halkın partisidir. Bunu da 16 yıllık iktidarı boyunca verdiği hizmetlerle göstermiştir. 24 Haziran seçimi Türkiye için çok önemli bir dönüm noktasıdır. Bunlara dayanarak söylüyorum ki; vakit artık İzmir vaktidir.


İzmir ve halkı için yapacağınız, eksikliğini gördüğünüz ve tamamlanmasını istediğiniz çalışmalar nelerdir?

İzmir'in yaşadığı en büyük sıkıntıların başında şehir planlaması ve kentsel dönüşüm konusu geliyor. Bu sorunların çözümü doğru ve gerçekçi planlamadan geçiyor. Bölgesiyle bütüncül ve bir kimliği olan, yeşiliyle, otoparkıyla daha yaşanabilir bir İzmir'i çocuklarımıza miras bırakmalıyız. Bunun için başta hükümetimiz olmak üzere tüm sivil toplum kuruluşları ve yerel yönetimlerle de temas halinde olarak sorunların çözümü için çalışacağım.


Bu seçimde AK Parti'nin İzmirde oy sayısında beklenen bir artış olacak mı?

Seçim çalışmaları kapsamında İzmir'i sokak sokak geziyorum. Hep halkın teveccühü ile karşılaşıyorum. Aldığımız tepkiler çok iyi. Ben Ak Parti'nin İzmirdeki oyunun artacağını düşünüyorum. Burada Sayın Başbakanımız Binali Yıldırım'ın da İzmirden aday olmasının rolü büyük. Ak Parti'nin, iktidarı boyunca İzmir için yaptığı yatırımlar da ortada. Halkımız yapılan yatırımları ve meydana getirilen eserleri çok iyi analiz ediyor. İzmir'in ve ülkemizin aydınlık yarınlarına olan inancım tamdır.

Necip Nasır'ın Özgeçmişini Görüntülemek ve Adayı Desteklemek için tıklayınız..

 

8 Haziran 2018 Cuma 15:47
Facebook'ta Paylaş Twitter'da Paylaş YORUM YAZIN

ÇOK OKUNAN HABERLER